Licenca OTP 055/2021 A     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Monako 3*

Lokacija: udaljen je  16 km  od centra Drača na samoj   plaži, a od Tirane je  udaljen  44 km

Hotel : recepcija, restoran, besplatan WI FI,  besplatan parking

Sobe: kupatilo sa tušem, uredjaj, SAT TV, mini bar, neke sobe su sa balkonom i pogledom na planinu  ili na more

Usluga  : noćenje sa doručkom 

Boravak  je na bazi 7 noćenja sa doručkom 

Cena  je po osobi  na bazi 7 noćenja sa doručkom .

Period boravka od 01.06./30.06.22.  i od 01.09./30.09.22.

dvokrevetna  soba standard   -  240 eur  

Period boravka od 01.07./31.08.22. 

dvokrevetna  soba standard   -  275 eur  

Hotel Monaco 1000000727
Hotel Monaco 1000000728
Hotel Monaco 1000000729
Hotel Monaco 1000000731
Hotel Monaco 100000078182
Hotel Monaco 100000078184
Hotel Monaco 100000078186
Hotel Monaco 100000078188
Hotel Monaco 100000078190
Hotel Monaco 100000078192
Hotel Monaco 100000078194
Hotel Monaco 100000078196
Hotel Monaco 100000078198
Hotel Monaco 100000078200
Hotel Monaco 100000078202
Hotel Monaco 100000078204
Hotel Monaco 100000078206
Hotel Monaco 100000078208
Hotel Monaco 100000078210
Hotel Monaco 100000078212
Hotel Monaco 100000078214
Hotel Monaco 100000078218
Hotel Monaco 100000078222
Hotel Monaco 100000078224
Hotel Monaco 100000078226
Hotel Monaco 100000078228
Hotel Monaco 100000078230
Hotel Monaco 100000078233
Hotel Monaco 100000078235
Hotel Monaco 100000078417

Autobuski prevoz Beograd-Drač, polazak iz Beograda je svakog petka, a povratak iz Drača subotom.

Cena povratne karte do Drača: 52eur iz Beograda za odrasle, 42eur za decu (od 0 do 9,99 god); 69eur iz Novog Sada za odrasle, 59eur za decu (od 0 do 9,99god); 42eur iz Niša za odrasle, 31 eur za decu (od 0 do 9,99 god).

Aranžman obuhvata:   

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 noćenja sa doručkom .
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd - Drač  - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema albanskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju albanskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2022.)

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom