Licenca OTP 055/2021 A     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Zace studios 3*

Lokacija: Zace studios nalaze se u centru Ksamilau divnoj bašti punoj zelenila. Od  najbliže plaže udaljeni su 100 metara, a od nacionalnog parka Butrint udaljeni  su 3 km

Studiji  : Svi studiji  imaju opremljenu kuhinju, balkon,terasu, SAT TV, Wi Fi besplatan ,parking je besplatan.U objektu se nalazi i mini market.

Usluga  : noćenje

Boravak  je na bazi 7 noćenja  za predvidjeni broj osoba.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 15.06.2022.

studio - 169 eur/ cena je za 3 osobe

četvorokrevetna soba - 219 eur / cena je za 4 osobe

apartmani dnevna+ spavaća sobe - 260 eur  /  - cena je za 4 osobe

Autobuski prevoz Beograd-Ksamil-Beograd, polazak iz Beograda je svakog petka, a povratak iz Ksamila  subotom.

Cena povratne karte do Ksamila i Sarande: 73€ iz Beograda za odrasle, 63€ za decu (od 0 do 9,99 god); 90€ is Novnog Sada za odrasle, 80€ za decu (od 0 do 9,99 god); 63€ iz Niša za odrasle, 53€ za decu (od 0 do 9,99 god).

Apartmani Zace 100000337
Apartmani Zace 100000338
Apartmani Zace 100000339
Apartmani Zace 100000363
Apartmani Zace 100000364
Apartmani Zace 100000365
Apartmani Zace 100000366
Apartmani Zace 100000367
Apartmani Zace 100000368
Apartmani Zace 100000369
Apartmani Zace 100000370
Apartmani Zace 100000371
Apartmani Zace 100000372
Apartmani Zace 100000373
Apartmani Zace 100000375
Apartmani Zace 100000376
Apartmani Zace 100000377
Apartmani Zace 100000378
Apartmani Zace 100000379
Apartmani Zace 100000380
Apartmani Zace 100000381
Apartmani Zace 100005707
Apartmani Zace 100005708
Apartmani Zace 100005709
Apartmani Zace 100005710
Apartmani Zace 100005711
Apartmani Zace 100005712
Apartmani Zace 100005713
Apartmani Zace 100005714
Apartmani Zace 100005715
Apartmani Zace 100005716
Apartmani Zace 100005717
Apartmani Zace 100005718
Apartmani Zace 100005719
Apartmani Zace 100005720
Apartmani Zace 100005721
Apartmani Zace 100005722
Apartmani Zace 100005723
Apartmani Zace 100005724
Apartmani Zace 100005726
Apartmani Zace 100005727
Apartmani Zace 100005728
Apartmani Zace 100005729
Apartmani Zace 100005741

Aranžman obuhvata:   

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 noćenja .
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd - Saranda/Ksamil  - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema albanskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju albanskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po prodajnom kursu Banca Intese za efektivu na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2022.)

 

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom