Licenca OTP 055/2021 A     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Apartmani Romario

Lokacija: aprtmani Romario nalaze se u mestu Saranda, udaljeni su od centra Sarande 2 km, na samoj obali mora.Od nacionalnog parka Butrint udaljeni  su 15 km.

Apartmani : imaju SAT TV i frižider, balkon ili terasu, klima uredjaj, WI FI ,  neki imaju kuhinjski deo, neki su sa pogledom na more, kupatilo, besplatan parking, kompleks ima mali otvoreni bazen sa morskom vodom

Usluga : noćenje 

Boravak  je na bazi 7 noćenja  za predvidjeni broj osoba.

Period boravka 01.06./30.06.22.  i 01.09./30.09.22.

studio 2 pax sa kuhunjskim delom -  280 eur/ cena je za 2 osobe

studio 2+1 sa kuhinjskim  delom -  310 eur/ cena je za 3 osobe

apartman 2+1 sa kuhunjskim delom - 380 eur/ cena je za 3 osobe

ekonom soba 2 pax - 280 eur/ cena je za 2 osobe

standard soba 2 pax - 310 eur/ cena je za 2 osobe

porodična soba 2+1 - 465 eur/cena je za 3 osobe

Period boravka 01.07./15.07.22. 

studio 2 pax sa kuhunjskim delom -  360 eur/ cena je za 2 osobe

studio 2+1 sa kuhinjskim  delom -  395 eur/ cena je za 3 osobe

apartman 2+1 sa kuhunjskim delom - 465 eur/ cena je za 3 osobe

ekonom soba 2 pax - 335 eur/ cena je za 2 osobe

standard soba 2 pax - 365 eur/ cena je za 2 osobe

porodična soba 2+1 - 630 eur/cena je za 3 osobe

Period boravka 16.07./31.07.22.  

studio 2 pax sa kuhunjskim delom -  420 eur/ cena je za 2 osobe

studio 2+1 sa kuhinjskim  delom -  465 eur/ cena je za 3 osobe

apartman 2+1 sa kuhunjskim delom - 530 eur/ cena je za 3 osobe

ekonom soba 2 pax - 380 eur/ cena je za 2 osobe

standard soba 2 pax - 420 eur/ cena je za 2 osobe

porodična soba 2+1 - 715 eur/cena je za 3 osobe

Period boravka 01.08./25.08.22.  

studio 2 pax sa kuhunjskim delom -  500 eur/ cena je za 2 osobe

studio 2+1 sa kuhinjskim  delom -  545 eur/ cena je za 3 osobe

apartman 2+1 sa kuhunjskim delom - 615 eur/ cena je za 3 osobe

ekonom soba 2 pax - 465 eur/ cena je za 2 osobe

standard soba 2 pax - 505 eur/ cena je za 2 osobe

porodična soba 2+1 - 795 eur/cena je za 3 osobe

Period boravka 26.08./31.08.22.  

studio 2 pax sa kuhunjskim delom -  335 eur/ cena je za 2 osobe

studio 2+1 sa kuhinjskim  delom -  380 eur/ cena je za 3 osobe

apartman 2+1 sa kuhunjskim delom - 465 eur/ cena je za 3 osobe

ekonom soba 2 pax - 335 eur/ cena je za 2 osobe

standard soba 2 pax - 380 eur/ cena je za 2 osobe

porodična soba 2+1 - 630 eur/cena je za 3 osobe

Apartmani Romario 2800008539
Apartmani Romario 2800008541
Apartmani Romario 2800008540
Apartmani Romario 2800008543
Apartmani Romario 2800000729
Apartmani Romario 100000084341
Apartmani Romario 100000084346
Apartmani Romario 2800000685
Apartmani Romario 2800000686
Apartmani Romario 2800000687
Apartmani Romario 2800000688
Apartmani Romario 2800000689
Apartmani Romario 2800008535
Apartmani Romario 2800008538
Apartmani Romario 2800008542
Apartmani Romario 2800008544
Apartmani Romario 2800008545
Apartmani Romario 2800008546
Apartmani Romario 2800008547
Apartmani Romario 2800008548
Apartmani Romario 2800008549
Apartmani Romario 2800008550
Apartmani Romario 2800008551
Apartmani Romario 2800008552
Apartmani Romario 2800008553
Apartmani Romario 2800008554
Apartmani Romario 2800008555
Apartmani Romario 2800008556
Apartmani Romario 2800008557
Apartmani Romario 2800008558
Apartmani Romario 2800008559
Apartmani Romario 2800008560
Apartmani Romario 2800008561
Apartmani Romario 2800008562
Apartmani Romario 2800008563
Apartmani Romario 2800008564
Apartmani Romario 2800008565
Apartmani Romario 2800008566
Apartmani Romario 2800008568
Apartmani Romario 2800008569
Apartmani Romario 2800008570
Apartmani Romario 2800008572
Apartmani Romario 2800008573

Autobuski prevoz Beograd-Saranda, polazak iz Beograda je svakog petka, a povratak iz Sarande  subotom.

Cena povratne karte do Ksamila i Sarande: 73€ iz Beograda za odrasle, 63€ za decu (od 0 do 9,99 god); 90€ is Novnog Sada za odrasle, 80€ za decu (od 0 do 9,99 god); 63€ iz Niša za odrasle, 53€ za decu (od 0 do 9,99 god).

Aranžman obuhvata:   

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 noćenja .
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd - Saranda/Ksamil  - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema albanskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju albanskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2022.)

 

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom