Licenca OTP 055/2021 A     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Grand hotel Neum 4*

Lokacija: Hotel  se nalazi na samoj plaži , od centra grada udaljen je  oko 800 metara . 

Hotel : recepcija, bar sa terasom, 3 restorana, besplatan WI FI, otvoreni i zatvoreni bazen, spa i welnes centar,besplatan parking, hotelska šljunkovita plaža

Sobe: kupatilo sa tušem,  SAT TV,  balkon, klima uredjaj, mini bar

Usluga  : polupansion/doručak, večera-švedski sto

 Cena je po danu i osobi na bazi polupansiona.

period boravka od 10.07./26.08.  

dvokrevetna  soba sa balkonom i pogledom na more    -  80 eur

dvokrevetna soba bez balkona i pogled park - 70 eur

period boravka od 24.06./10.07  i   26.08./11.09.

dvokrevetna  soba sa balkonom i pogledom na more    -  74 eur

dvokrevetna soba bez balkona i pogled park - 64 eur

period boravka od 03.06./24.06  i   11.09./25.09.

dvokrevetna  soba sa balkonom i pogledom na more    -  60 eur

dvokrevetna soba bez balkona i pogled park - 55 eur

period boravka do 03.06  i   25.09./14.10.

dvokrevetna  soba sa balkonom i pogledom na more    -  55 eur

dvokrevetna soba bez balkona i pogled park - 49 eur

Popusti za decu:

- deca do 3.god  na zajedničkom ležaju, besplatno

-prvo dete do 6,99 godina na pomoćnom krevetu besplatno

-deca do 11,99 godina na pomoćnom  krevetu plaćaju 50%, deca na normalnom krevetu imaju popust 30%

- treća odrasla osoba ima 20% popusta

85402496
Hozel Grand Neum 100000000091
Hozel Grand Neum 100000000092
Hozel Grand Neum 100000000104
Hozel Grand Neum 100000000105
Hozel Grand Neum 100000000107
Hozel Grand Neum 100000000116
Hozel Grand Neum 100000000118
Hozel Grand Neum 100000000119
Hozel Grand Neum 100000000120
Hozel Grand Neum 100000000121
Hozel Grand Neum 100000000122
Hozel Grand Neum 100000000123
Hozel Grand Neum 100000506
Hozel Grand Neum 100000507
Hozel Grand Neum 100000508
Hozel Grand Neum 100000509
Hozel Grand Neum 100000513
Hozel Grand Neum 100000514
Hozel Grand Neum 100000515
Hozel Grand Neum 100000517
Hozel Grand Neum 100000518
Hozel Grand Neum 100000520
Hozel Grand Neum 100000521
Hozel Grand Neum 100000522
Hozel Grand Neum 100000523
Hozel Grand Neum 100000524
Hozel Grand Neum 100000525
Hozel Grand Neum 100000527
Hozel Grand Neum 100000528
Hozel Grand Neum 100000529
Hozel Grand Neum 100000530
Hozel Grand Neum 100000531
Hozel Grand Neum 100000532
Hozel Grand Neum 100000533
Hozel Grand Neum 100008281
Hozel Grand Neum 100008296
Hozel Grand Neum 100008298
 

Aranžman obuhvata:   

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi polupansiona
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • boravišnu taksu/ 1 eur/dan
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema  nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. 
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po prodajnom kursu Banca Intese za efektivu na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2022.)

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom