Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Silver

Htl.Silver 3*  udaljen je 450 metara od plaže letovališta Čajka,  3-4 km od Zlatnih Pjasaka. Hotel ima  restoran, bar, frizerski i kozmetički salon, fitnes centar, masaža, otvoreni bazeni, dečije igralište.

Soba 1/2+2 ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofu na razvlačenje, kupatilo, SAT TV, telefon, mini bar, balkon, minimum za smeštaj je dve osobe a  maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece do 13,99 god ili tri odrasle osobe.

Boravak u hotelu je na bazi usluge polupansion, doručak ,večera - švedski sto.

Hotel Silver 1600006837
Hotel Silver 1600006838
Hotel Silver 1600006839
Hotel Silver 1600006841
Hotel Silver 1600006843
Hotel Silver 1600006845
Hotel Silver 1600006847
Hotel Silver 1600006849
Hotel Silver 1600006851
Hotel Silver 1600006853
Hotel Silver 1600006855
Hotel Silver 1600006857
Hotel Silver 1600006859
Hotel Silver 1600006861
Hotel Silver 1600006863
Hotel Silver 1600006865
Hotel Silver 1600006869
Hotel Silver 1600006871
Hotel Silver 1600006873
Hotel Silver 1600006875
Hotel Silver 1600006877

Cene su po osobi na bazi 9 polupansiona.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.04.2021. 

Hotel SILVER 3* / PP17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+2 soba 195 105 195 215 225 225 225 225 135 135 135

POPUSTI:

  • Prvo dete 2 do 13,99 godina u pratnji dve odrasle osobe na pomoćnom krevetu plaća  13 eur b.t., drugo dete plaća 50%.
  • Deca 2 do 13,99 god u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50%.
  • Odrasla  osoba na pomoćnom krevetu plaća 80%.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 polupansiona
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd-Zlatni Pjasci/Čajka  - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.)
 

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja