Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Marieta Palace 4*

Hotel Marieta  Palace 4* udaljen je oko 500 metara od južne plaže poznatog letovališta Nesebar .Hotel u svom sastavu ima recepciju, bar, restoran, noćni klub, spa centar, saunu, fitnes,salon za masaža, džakuzi, otvoreni bazen, parking.

Soba 1/2+1 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, klima uredjaj, SAT TV, mini bar, sef, kupatilo sa tušem, balkon,minimum za smeštaj je  dve osobe, a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili tri odrasle osobe.
Apt 2+2 ima spavaću sobu sa francuskim ležajem ili sa dva normalna kreveta, klima uredjaj, SAT TV, mini bar, sef, kupatilo sa tušem, balkon,minimum za smeštaj je dve osobe a  maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe.

Boravak u hotelu je na bazi usluge noćenje sa doručkom - švedski sto 

Marieta Palace Hotel 5800010088
Marieta Palace Hotel 5800010092
Marieta Palace Hotel 5800010094
Marieta Palace Hotel 5800010096
Marieta Palace Hotel 5800010098
Marieta Palace Hotel 5800010104
Marieta Palace Hotel 5800010106
Marieta Palace Hotel 5800010108
Marieta Palace Hotel 5800010110
Marieta Palace Hotel 5800010112
Marieta Palace Hotel 5800010114
Marieta Palace Hotel 5800010116
Marieta Palace Hotel 5800010120
Marieta Palace Hotel 5800010126
Marieta Palace Hotel 5800010128
Marieta Palace Hotel 5800010130
Marieta Palace Hotel 5800010132
Marieta Palace Hotel 5800010134
Marieta Palace Hotel 5800010136
Marieta Palace Hotel 5800010138
Marieta Palace Hotel 5800010144
Marieta Palace Hotel 5800010146
Marieta Palace Hotel 5800010148
Marieta Palace Hotel 5800010150
Marieta Palace Hotel 5800010154
Marieta Palace Hotel 5800010156
Marieta Palace Hotel 5800010160
Marieta Palace Hotel 5800010164
Marieta Palace Hotel 5800010166
Marieta Palace Hotel 5800010168
Marieta Palace Hotel 5800010170
Marieta Palace Hotel 5800010172

Cena je po osobi na bazi 9 noćenja sa doručkom.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 31.03.2021. 

Hotel MARIETA PALACE 4*/ ND17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+1 soba 215 215 295 295 295 295 295 259 215 185 180
App 2+2 315 315 430 430 430 430 430 380 315 250 240

POPUSTI:

• Dete do 11,99 godina na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaća 13 eur BTO jednokratno.
• Deca do 11,99 god u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50%.
• Odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 80% u sobi , a u apt plaća samo b.t.  13 eur jednokratno

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 noćenja sa doručkom.
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd-Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS  na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.)

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja