Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Sunrise Club apartman

Hotel Sunrise club apt  lociran je  u  letovalištu Ravda , udaljen je  2 km od Nesebra i 3km od Sunčevog Brega.Hotel ima  90 studija i 102 apartmana, dva otvorena bazena sa ležaljkama i suncobranima, internet u lobiju, dečije igralište.

Studio ima  sofu na razvlačenje, kuhinjski deo, frižider, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, minimum i maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe
Apartman  2+1  ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, opremljenu kuhinju, kupatilo, Sat tv, frižider, kupatilo sa tušem i WC-om,minimum za smeštaj je  2 odrasle osobe., a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 godina ili tri odrasle osobe.
Apartman 2+2 ima  spavaću sobu sa dva kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, opremljeua kuhinju,  Sat tv, frižider, kupatilo sa tušem i WC-om, minimum za smeštaj je dve odrasle osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + troje dece do 11,99 godina ili tri odrasle osobe.
Apartman  2+3 pax ima spavaću sobu sa dva kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, opremljenu kuhinju, Sat tv, frižider, kupatilo sa tušem i WC-om, minimum za smeštaj je dve odrasle osobe a maksimum za smeštaj je dve odrasle osobe + troje dece do 11, 99 god ili četiri odrasle osobe.
Boravak u hotelu je na bazi usluge noćenje sa  doručkom-švedski sto

Sunrise Club Apart Hotel 100000011455
Sunrise Club Apart Hotel 100000009447
Sunrise Club Apart Hotel 100000009853
Sunrise Club Apart Hotel 100000009895
Sunrise Club Apart Hotel 100000010356
Sunrise Club Apart Hotel 100000010388
Sunrise Club Apart Hotel 100000010414
Sunrise Club Apart Hotel 100000010443
Sunrise Club Apart Hotel 100000010492
Sunrise Club Apart Hotel 100000010661
Sunrise Club Apart Hotel 100000011121
Sunrise Club Apart Hotel 100000011326
Sunrise Club Apart Hotel 100000011334
Sunrise Club Apart Hotel 100000011411
Sunrise Club Apart Hotel 100000011414
Sunrise Club Apart Hotel 100000011443
Sunrise Club Apart Hotel 100000011476
Sunrise Club Apart Hotel 100000011477

Cene su na bazi 9 noćenja sa doručkom za navedeni broj osoba u studiju/apartmanu.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.04.2021.

SUNRISE CLUB ARTHOTEL / ND17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
Studio 2 pax 330 389 415 435 445 445 445 415 389 295 285
App 2+1 365 435 465 499 510 510 510 469 435 340 315
App 2+2 480 550 580 599 605 605 605 580 550 440 405
App 2+3 595 685 709 795 820 820 820 720 685 495 489

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 noćenja sa doručkom.
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd-Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.)

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja