Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Selena Beach 3*

Hotel Selena beach 3*  udaljen je 50 metara od plaže Budžaka i  800 metara od centra letovališta Sozopol.  Hotel u svom sastavu ima recepciju, restoran, otvoreni bazen.

Soba 1/2+1 ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, SAT TV, telefon, mini bar, kupatilo sa tušem i WC-om,minimum za smeštaj je  dve odrasle osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 godina ili tri odrasle osobe.
Apartman 2+2 ima spavaću soba sa francuskim ležajem ili sa dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje , kupatilo, Sat tv, telefon, frižider, mikrotalasna pećnica, kupatilo sa tušem i WC-om,minimum za smeštaj je dve odrasle osobe a maksimum za smeštaj je dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

Boravak u hotelu je na bazi usluge polupansion-  doručak,večera -švedski sto 

Selena Beach Hotel 7700011088
Selena Beach Hotel 7700011090
Selena Beach Hotel 7700011091
Selena Beach Hotel 7700011092
Selena Beach Hotel 7700011094
Selena Beach Hotel 7700011096
Selena Beach Hotel 7700011098
Selena Beach Hotel 7700011100
Selena Beach Hotel 7700011102
Selena Beach Hotel 7700011104
Selena Beach Hotel 7700011108
Selena Beach Hotel 7700011110
Selena Beach Hotel 7700011112
Selena Beach Hotel 7700011114
Selena Beach Hotel 7700011118
Selena Beach Hotel 7700011120
Selena Beach Hotel 7700011122
Selena Beach Hotel 7700011124
Selena Beach Hotel 7700011126
Selena Beach Hotel 7700011128
Selena Beach Hotel 7700011130
Selena Beach Hotel 7700011132
Selena Beach Hotel 7700011134
Selena Beach Hotel 7700011136
Selena Beach Hotel 7700011138
Selena Beach Hotel 7700011140
Selena Beach Hotel 7700011142
Selena Beach Hotel 7700011144
Selena Beach Hotel 7700011146
Selena Beach Hotel 7700011148
Selena Beach Hotel 7700011150
Selena Beach Hotel 7700011152
Selena Beach Hotel 7700011154
Selena Beach Hotel 7700011158
Selena Beach Hotel 7700011160
Selena Beach Hotel 7700011162
Selena Beach Hotel 7700011164
Selena Beach Hotel 7700011166
Selena Beach Hotel 7700011172
Selena Beach Hotel 7700011174

Cene su po osobi u 1/2+1 sobi na bazi 9 polupansiona

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.04.2021. 

Hotel SELENA BEACH 3* / PP17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+1 soba pog park 305 305 350 350 350 350 350 350 309 220 215
1/2+1 soba pog more 320 320 365 365 365 365 365 365 325 239 229
App 2+2 409 409 505 505 505 505 505 505 419 299 285

POPUSTI:

  • Dete od  2-11,99 god u pratnji dve odrasle osobe u 1/2+1 sobi plaća  50%.
  • Odrasla osoba  na pomoćnom krevetu  u 1/2+1 plaća 80 %.
  • Odrasla osoba na pomoćnom krevetu u apt 2+2 plaća 165 eur, a deca do 11,99 godina na pomoćnom krevetu u apt 2+2 plaćaju 109 eur

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 polupansiona
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd-Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2020.)

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja