Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Amaris 3*

Hotel Amaris 3*  lociran u centru letovališta Sunčev Breg od plaže je  udaljen  oko 300 m . Hotel u svom sastavu ima  recepciju, lift, restoran, menjačnicu , otvoreni bazen, lobi bar, sef.

Sobe 1/2+2  imaju  francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofu na razvlačenje, kupatilo,SAT TV, terasa, minimum za smeštaj je  dve osobe a  maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece do 12,99 god ili tri odrasle osobe.

Sobe 1/2+2 imaju francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofu na razvlačenje, kupatilo, SAT TV, terasa. minimum za smeštaj je dve osobe a  maksimum za smeštaj je  tri odrasle osobe + jedno dete do 12,99 god ili tri odrasle osobe.

Boravak je na bazi all inclusive  -  švedski sto.

Amaris Hotel 7400007897
Amaris Hotel 7400007898
Amaris Hotel 7400007899
Amaris Hotel 7400007901
Amaris Hotel 7400007903
Amaris Hotel 7400007905
Amaris Hotel 7400007907
Amaris Hotel 7400007909
Amaris Hotel 7400007911
Amaris Hotel 7400007913
Amaris Hotel 7400007920
Amaris Hotel 7400007924
Amaris Hotel 7400007927
Amaris Hotel 7400007929
Amaris Hotel 7400007930
Amaris Hotel 7400007935
Amaris Hotel 7400007938
Amaris Hotel 7400007940
Amaris Hotel 7400007942
Amaris Hotel 7400007944
Amaris Hotel 7400007948
Amaris Hotel 7400007949
Amaris Hotel 7400007950
Amaris Hotel 7400007951
Amaris Hotel 7400007953
Amaris Hotel 7400007958
Amaris Hotel 7400007960
Amaris Hotel 7400007962
Amaris Hotel 7400007964
Amaris Hotel 7400007966
Amaris Hotel 7400007968
Amaris Hotel 7400007970
Amaris Hotel 7400007971
Amaris Hotel 7400007972
Amaris Hotel 7400007973
Amaris Hotel 7400007974
Amaris Hotel 7400007976
Amaris Hotel 7400007977

Cene su po osobi na bazi 9 all inclusive aranžmana.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.04.2021. 

Hotel AMARIS 3* / ALL17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+1 soba 280 280 350 385 385 385 385 329 285 245 245
1/2+2 soba 290 290 360 395 395 395 395 335 290 255 255

POPUSTI:

  • Deca do 2 godine BESPLATNO u pratnji dve odrasle osobe
  • Prvo dete od 2 do 11,99 godina na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaća 13 eura, drugo  dete plaća    50 %
  • Deca od 2 do 11,99 godina u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50 %
  • Treća odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 80%.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 all inclusive aranžmana.
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd-Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“)
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: u slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14:00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10:00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS  na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja