Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Condor 4*

Hotel Condor 4*  udaljen je od plaže 50 metara  i  nalazi se u severnom delu letovališta Sunčev Breg. U svom sastavu ima  recepciju, lobi bar, menjačnicu, sef na recepciji,  restoran,  otvoreni bazen, salom za masažu.

Soba 1/2+1 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofu na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem, terasu, minimum za smeštaj je  dve osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe.

Boravak u hotelu je na bazi noćenja sa doručkom  - švedski sto.

Hotel Condor 1800006897
Hotel Condor 1800006898
Hotel Condor 1800006899
Hotel Condor 1800006905
Hotel Condor 1800006907
Hotel Condor 1800006909
Hotel Condor 1800006911
Hotel Condor 1800006913
Hotel Condor 1800006915
Hotel Condor 1800006917
Hotel Condor 1800006921
Hotel Condor 1800006925
Hotel Condor 1800006933
Hotel Condor 1800006935
Hotel Condor 1800006939
Hotel Condor 1800006943
Hotel Condor 1800006945

Cena je po osobi na bazi 9 noćenja sa doručkom.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 15.04.2021. 

Hotel CONDOR 4* / ND17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+1 soba 235 255 280 280 280 280 280 280 255 229 175

Popusti:
• Deca do 2 godine plaćaju boravišnu taksu 13 eur 
• Prvo dete od 2 do 11,99 god na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaća boravišnu taksu 13 eur, drugo dete plaća 50 %
• Deca od 2 do 11,99 god na normalnom krevetu u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50 %
• Odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 80 %.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 noćenja sa doručkom
  • Korišćenje bazena, suncobrana na bazenu, WI FI u lobiju hotela
  • Organizaciju putovanja.

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd - Sunčev Breg - Beograd
  • Ležaljke na bazenu (dodatno se naplaćuju)
  • Parking
  • Sef na recepciji
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“)
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: u slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticama (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.). 

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja