Licenca OTP 055/2021 A     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Continental 3*

Akcija: POLAZAK 17.06.2022. - 270 € 9 noćenja sa doručkom sa autobuskim prevozom

Hotel Continental 100000026864
Hotel Continental 100000026866
Hotel Continental 100000026868
Hotel Continental 100000026872
Hotel Continental 100000026874
Hotel Continental 100000026878
Hotel Continental 100000026881
Hotel Continental 100000026885
Hotel Continental 100000026983
Hotel Continental 100000026992
Hotel Continental 100000026995
Hotel Continental 100000026997
Hotel Continental 100000026998
Hotel Continental 100000027028
Hotel Continental 100000027031
Hotel Continental 100000027032
Hotel Continental 100000027033
Hotel Continental 100000027034
Hotel Continental 100000027035
Hotel Continental 100000027036
Hotel Continental 100000027038
Hotel Continental 100000027049
Hotel Continental 1200000456
Hotel Continental 1200000457
Hotel Continental 1200000458
Hotel Continental 1200000459
Hotel Continental 1200000492
Hotel Continental 1200000613

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 noćenja
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd-Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu  NBS na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.)

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom