Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Kontinental 2* /3* /3+*

Hotel Kontinental 2*/3*/3+*  u južnom delu letovališta Sunčev Breg  udaljen je 150 metara od plaže.U svom sastavu ima recepciju, lobi bar, fitnes centar, saunu, salon za masažu, frizerski salon,mini market, menjačnicu, 300 soba, restoran,   otvoreni bazen, dečije igralište, sportski teren.

Soba 1/2 2* ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, kupatilo sa tušem i slivnikom, telefon, balkon, minimum za smeštaj je  dve osobe, a maksimum za smeštaj je dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.
Soba 1/2+1 3* ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, kupatilo sa tušem i slivnikom , telefon, SAT TV, balkon, minimum za smeštaj je  dve osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili tri odrasle osobe.
Soba 1/2+2  3*+ ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofu na razvlačenje, klima uređaj, kupatilo sa tušem i slivnikom , telefon, SAT TV, balkon, minimum za smeštaj je  dve osobe a  maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe.

Boravak u hotelu je na bazi noćenja sa doručkom - švedski sto.

Hotel Kontinental 1300008425
Hotel Kontinental 1300008426
Hotel Kontinental 1300008427
Hotel Kontinental 1300008429
Hotel Kontinental 1300008431
Hotel Kontinental 1300008437
Hotel Kontinental 1300008441
Hotel Kontinental 1300008443
Hotel Kontinental 1300008445
Hotel Kontinental 1300008449
Hotel Kontinental 1300008451
Hotel Kontinental 1300008453
Hotel Kontinental 1300008455
Hotel Kontinental 1300008459
Hotel Kontinental 1300008461
Hotel Kontinental 1300008465
Hotel Kontinental 1300008467
Hotel Kontinental 1300008471
Hotel Kontinental 1300008489
Hotel Kontinental 1300008495
Hotel Kontinental 1300008497

Cena je po osobi  na bazi 9 noćenja sa doručkom.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.04.2021.

Hotel KONTINENTAL 2* ND17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+1 soba 100 100 129 145 145 145 145 125 100 79 -
Hotel KONTINENTAL 3* ND
1/2+1 soba 175 175 199 209 209 209 209 195 175 135 135
Hotel KONTINENTAL 3*+ ND
1/2+2 soba 199 199 219 229 229 229 229 215 199 159 155

Popusti:

  • Deca do 2 godine u pratnji dve odrasle osobe BESPLATNO
  • Prvo dete od 2 do 11,99 godina na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaća boravišnu taksu13 eur, drugo dete plaća 50 %
  • Deca od 2 do 11,99 godina u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50 %
  • Treća odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 80 %.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 noćenja sa doručkom
  • Korišćenje bazena, ležaljki i suncobrana na bazenu
  • Organizaciju putovanja.

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd - Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“)
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: u slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja