Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Nesebar beach 3*

Hotel Nesebar beach 3*  ima idealnu lokaciju, 30 metara udaljen je od plaže letovališta Sunčev Breg, i  800 metara od centra kompleksa.U svom sastavu ima recepciju, restorane, barove, dečije igralište, fitnes, sauna, salon za masažu, stoni tenis, bilijar, sef, menjačnicu.

Soba 1/2+1  ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, kupatilo sa tušem, telefon, SAT TV, klima uredjaj, balkon, sef, minimum za smeštaj je  dve osobe, a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 12,99 god ili tri odrasle osobe.

Boravak u hoteli je na bazi  All inclusive (doručak, ručak, večera, alkoholna i bezalkoholna pića) – švedski sto.

Hotel Nessebar Beach 4100000000
Hotel Nessebar Beach 4100000532
Hotel Nessebar Beach 4100000533
Hotel Nessebar Beach 4100000534
Hotel Nessebar Beach 4100000535
Hotel Nessebar Beach 4100000536
Hotel Nessebar Beach 4100000537
Hotel Nessebar Beach 4100000538
Hotel Nessebar Beach 4100000539
Hotel Nessebar Beach 4100000540
Hotel Nessebar Beach 4100000541
Hotel Nessebar Beach 4100000542
Hotel Nessebar Beach 4100000543
Hotel Nessebar Beach 4100000544
Hotel Nessebar Beach 4100000545
Hotel Nessebar Beach 4100000546
Hotel Nessebar Beach 4100000547
Hotel Nessebar Beach 4100000548
Hotel Nessebar Beach 4100000549
Hotel Nessebar Beach 4100000550
Hotel Nessebar Beach 4100000551
Hotel Nessebar Beach 4100000552
Hotel Nessebar Beach 4100000553
Hotel Nessebar Beach 4100000554
Hotel Nessebar Beach 4100000555
Hotel Nessebar Beach 4100000556
Hotel Nessebar Beach 4100000557
Hotel Nessebar Beach 4100000558
Hotel Nessebar Beach 4100000559
Hotel Nessebar Beach 4100000560
Hotel Nessebar Beach 4100000561
Hotel Nessebar Beach 4100000562
Hotel Nessebar Beach 4100000563
Hotel Nessebar Beach 4100000564
Hotel Nessebar Beach 4100000565
Hotel Nessebar Beach 4100000566
Hotel Nessebar Beach 4100000567
Hotel Nessebar Beach 4100000568

Cena je po osobi na bazi 9 all inclusive dana.

 OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.04.2021.

Hotel NESEBAR BEACH 3* / AI17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09

1/2+1 soba park

1/2+1 soba more

345

355

350

360

410

420

410

420

410

420

410

420

410

420

390

395

345

355

275

285

195

200

Popusti:

  • Deca do 2 godina u pratnji dve odrasle osobe BESPLATNO
  • Dete od 2 do 12,99 godina na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaća boravišnu taksu 13 eur 
  • Deca od 2 do 12,99 godina u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50 %
  • Treća odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 75 %.

All inclusive koncept:

  • Doručak od  07:30 h do 10.00 h 
  • Ručak od 12:00 h do14:00 h u glavnom restoranu 
  • Užina od 11.00 h do 15.00 h u snack baru
  • A-la-carte od 11.00 h do 15.00 h u Pizza restoranu
  • Večera od 18:00 h do 21:00 h u glavnom restoranu ili a-la-carte u Ribljem i pica restoranu
  • Od 10.00 h do 18.00 h u lobiju i u snack baru kafa i čaj
  • Od 15.00 h do18.00 h u lobi baru kolači
  • Od 15.00 h do 18.00 h u lobi baru sladoled
  • Od 10.00 h do 24.00 h u lobi baru lokalna alkoholna i bezalkoholna pića.

All incluseve koncepti su isključivo informativnog karaktera, prosleđeni organizatoru putovanja od strane hotela i shodno tome hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 all inclusive aranžmana
  • upotrebu bazena, ležaljki i suncobrana na bazenu 
  • Wi - fi u lobiju hotela
  • Stoni tenis i šah
  • Organizaciju putovanja.

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd-Sunčev Breg - Beograd
  • Upotrebu sefa
  • Bebi krevetac
  • Ležaljke i suncobrani na plaži
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“)
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: u slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem  kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticama (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja