Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Nimfa - Rusalka 2*

 

Hotel Nimfa 100007010

Hotel Nimfa-Rusalka 2*  ima dobru lokaciju, udaljen je od plaže 100 metarai nalazi se u  južnom delu letovališta Sunčev Breg.Hotel ima dve zgrade sa 200 soba, recepciju, menjačnicu, prodavnicu,restoran, otvoreni bazen.

Soba 1/2+1 ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, kupatilo sa tušem, balkon, frižider, minimum za smeštaj je  dve osob a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili tri odrasle osobe.

Boravak u hotelu je na bazi noćenja sa doručkom - švedski sto.

Cene su po osobi na bazi 9 noćenja sa doručkom.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.04.2021.

Hotel NIMFA-RUSALKA 2* / ND17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+1 soba bez klime 100 119 140 140 140 140 140 140 119 100 100
1/2+1 soba sa klimom 125 139 155 155 155 155 155 155 139 125 125

 

Hotel Nimfa 100007010
Hotel Nimfa 100007011
Hotel Nimfa 100007016
Hotel Nimfa 100007018
Hotel Nimfa 100007020
Hotel Nimfa 100007022
Hotel Nimfa 100007024
Hotel Nimfa 100007026
Hotel Nimfa 100007030
Hotel Nimfa 100007032
Hotel Nimfa 100007034
Hotel Nimfa 100007036
Hotel Nimfa 100007038
Hotel Nimfa 100007040
Hotel Nimfa 100007042
Hotel Nimfa 100007044
Hotel Nimfa 100007048
Hotel Nimfa 100007050

Popusti:

  • Dete do 2 godine u pratnji dve odrasle osobe BESPLATNO
  • Dete od 2 do 11,99 godina na pomoćnom krevetu  u pratnji dve odrasle osobe plaća 49 eur
  • Dete od 2 do 11,99 godina na normalnom krevetu  u pratnji jedne odrasle osobe plaća 100 %
  • Treća odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 70 %.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 noćenja sa doručkom
  • Organizaciju putovanja.

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd - Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“)
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja. 
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: u slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po  srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticama (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja