Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Trakia 3*

Lokacija: hotel Trakia 3* nalazi se u centralnom delu letovališta Sunčev Breg, udaljen je 250 metara od plaže. 
Hotel: recepcija, restoran, internet na recepciji, bazen, bilijar, stoni tenis, sauna, igraonica, stoni tenis.

1/2+1 soba: francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelja na razvlačenje, kupatilo sa tušem, SAT TV, balkon.Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + jedno dete do 12,99 god ili tri odrasle osobe.

Usluga: all inclusive-švedski sto.

Hotel Trakia 2400003788
Hotel Trakia 2400003789
Hotel Trakia 2400003790
Hotel Trakia 2400003791
Hotel Trakia 2400003794
Hotel Trakia 2400003802
Hotel Trakia 2400003803
Hotel Trakia 2400003805
Hotel Trakia 2400003811
Hotel Trakia 2400003812
Hotel Trakia 2400003813
Hotel Trakia 2400003814
Hotel Trakia 2400003817
Hotel Trakia 2400003824
Hotel Trakia 2400003828
Hotel Trakia 2400004004
Hotel Trakia 2400004008
Hotel Trakia 2400004016
Hotel Trakia 2400004018
Hotel Trakia 2400004022
Hotel Trakia 2400004026
Hotel Trakia 2400004028
Hotel Trakia 2400004030
Hotel Trakia 2400004032
Hotel Trakia 2400004034
Hotel Trakia 2400004038
Hotel Trakia 2400004044
Hotel Trakia 2400004050
Hotel Trakia 2400004054
Hotel Trakia 2400004068
Hotel Trakia 2400004072
Hotel Trakia 2400004076
Hotel Trakia 2400004078
Hotel Trakia 2400004082
Hotel Trakia 2400004086
Hotel Trakia 2400004088
Hotel Trakia 2400004090
Hotel Trakia 2400004094
Hotel Trakia 2400004096

Cena je po osobi na bazi 9 all inclusive aranžmana.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.04.2021. 

Hotel TRAKIA 3* / all inclusive17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+1 soba 295 305 370 370 370 370 370 345 295 240 190

Popusti:

• Deca do 2 godine plaćaju 13 eur boravišnu taksu
• Dete od 2 godine do 12,99 godina na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaća 13 eur boravišnu taksu
• Deca u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50 %
• Odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 75 %.

All inclusive koncept:

  • u glavnom restoranu: bife doručak od 07:30 h do 10.00 h; bife  ručak / piće uključeno / od 12:00 h do14:00 h; bife večera  /uključeno piće/ od 18:00 h do 21:00 h
  • posluženje u baru na bazenu ili  Lobby Baru  od 11:00 h do 15:00 h; Lokalna alkoholna i bezalkoholna pića – u Lobby baru i baru na bazenu - od 10:00 h do 24:00 h; čaj i  kafa u Lobby baru i Snack baru – od 10:00 h do 18:00 h; kolači u Lobby baru od 15:00 h do18:00 h; sladoled u lobby baru i  baru na bazenu od 15:00 h do 18:00 h
  • strana  pića se dodatno plaćaju
  • otvoreni bazen, stoni tenis, šah - besplatno
  • džakuzi se plaća dodatno
  • ležaljke i suncobrani na bazenu su besplatni
  • ležaljke i suncobrani na plaži se dodatno plaćaju
  • parking se plaća dodatno.

All incluseve koncepti su isključivo informativnog karaktera, prosleđeni organizatoru putovanja od strane hotela i shodno tome hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 all inclusive aranžmana
  • Organizaciju putovanja.

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd - Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“)
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: u slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticama (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja