Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Riva 3*

Hotel Riva 3*  udaljen je  200 metara od plaže  u severnom delu letovališta  Sunčev Breg. U svom sastavu ima  recepciju, menjačnicu, sef na recepciji, restoran, dnevni bar, lift, internet, bilijar, stoni tenis, bazen, sportski tereni, parking za goste hotela.

Soba 1/2 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta , kupatilo sa tušem, SAT TV, terasa, minimum za smeštaj je dve odrasle osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe 
Soba 1/2+1 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofu na razvlačenje, kupatilo sa tušem, SAT TV, terasa, minimum za smeštaj je dve  odrasle osobe, a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece  do 12,99 godina ili tri odrasle osobe.
Porodična soba 1/2+2 ima dve sobe povezane vratima, u obe po jedan francuski ležaj ili dva normalna kreveta, kupatilo sa tušem, SAT TV, terasa,  minimum za smeštaj je dve odrasle osobe + dvoje dece  do 12,99 godina a  maksimum za smeštaj je četiri odrasle osobe.

Boravak u hotelu je na bazi usluge All inclusive (doručak, ručak, večera, lokalna alkoholna i bezalkoholna pića) - švedski sto.

Hotel Riva 800009488
Hotel Riva 800009492
Hotel Riva 800009495
Hotel Riva 800009499
Hotel Riva 800009511
Hotel Riva 800009513
Hotel Riva 800009515
Hotel Riva 800009517
Hotel Riva 800009519
Hotel Riva 800009521
Hotel Riva 800009525
Hotel Riva 800009527
Hotel Riva 800009529
Hotel Riva 800009531
Hotel Riva 800009542
Hotel Riva 800009544
Hotel Riva 800009554
Hotel Riva 800009556
Hotel Riva 800009558
Hotel Riva 800009560
Hotel Riva 800009561
Hotel Riva 800009562
Hotel Riva 800009563
Hotel Riva 800009566
Hotel Riva 800009570
Hotel Riva 800009571
Hotel Riva 800009574
Hotel Riva 800009575
Hotel Riva 800009577
Hotel Riva 800009581

Hotel Riva 3* – cenovnik

Cena je po osobi na bazi 9 all inclusive dana,osim za porodične sobe 1/2+2 gde je cena za predvidjeni broj osoba.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.04.2021. 

Hotel RIVA (ex BALKAN) 3* / AI17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2 +1 standard soba 289 289 315 350 350 350 350 300 289 209 209
1/2+2 standard soba 295 295 325 360 360 360 360 310 295 209 209
1/2+2 porodična soba 800 800 905 1035 1035 1035 1035 855 800 620 620

Popusti:

• Deca do 2 godina plaćaju boravišnu taksu 13 eur
• Dete od 2 do 12,99 godina na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe u 1/2+ 1 sobi plaća boravišnu taksu 13 eur .U 1/2+2 sobi prvo dete do 12,99 godina plaća 50 %  a drugo dete plaća samo boravišnu taksu 13 eur.U porodičnoj sobi 1/2+2 deca plaćaju po 50%
• Deca u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50 %
• Odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 80

All inclusive koncept: 

  • doručak švedski sto od  07:30 h do10:00 h, ručak švedski sto od 12:30 h do 14:30 h i večera švedski sto od 18:00 h do 21:00 h
  • vegetarijanski meni za ručak i večeru 
  • dečiji meni za ručak i večeru 
  • tematska večera – 2 puta nedeljno 
  • topla i hladna posluženja (sendviči, burgeri, pizze, peciva, croasane) – na snack baru i terasi restorana izmedju 11:00 h i 17:00 h 
  • bugarski sladoled- za ručak i večeru 
  • kafa, čaj, lokalna bezalkoholna pića od 07.30 h do 22.30 h
  • bugarska alkoholna pića (točeno pivo, vino, rakija, viski, vodka, gin, rum, brandy, tequilla, mastika, likeri) od 11.00 h do 22.30 h
  • alkoholni kokteli od 11:00 h do 22:30 h.

All inclusive koncepti su isključivo informativnog karaktera, prosleđeni organizatoru putovanja od strane hotela i shodno tome hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 all inclusive aranžmana
  • Organizaciju putovanja.

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd - Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“)
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: u slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticama (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja