Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Royal Sun Apartmani 3*

Apartmani Royal sun 3*  udaljeni su 300 metara od plaže  letovališta Sunčev breg i  200m od centalne pešačke ulice.Aparthotel u svom sastavu ima  recepciju, baštu koja se prostire na 10.000 kvm., igralište, tri bazena uključujići i bazen za decu, spa centar, masaža, džakuzi, saunu, solarijum, fitnes, super market, restoran, lobi bar, menjačnicu, kozmetički i frizerski salon, ležaljke i suncobrane pored bazena, sef, parking...

Studio 2+1 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, opremljenu čajna kuhinja, TV, kuptilo, terasu, minimum za smeštaj je  dve osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

App 2+2 ima spavaću sobu sa francuskim ležajem ili sa dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, opremljenu  čajna kuhinju, TV, kupatilo, terasu, minimum za smeštaj je  dve osobe a maksimum za smeštaj je  tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili četiri odrasle osobe.

App 4+2 ima  dve spavaće sobe sa francuskim ležajem ili sa po dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, opremljenu čajnu kuhinju, TV, kupatilo, terasu, minimum za smeštaj je četiri osobe a maksimum za smeštaj je  pet odraslih osoba + jedno dete do 11,99 god ili šest odraslih  osoba.

Boravak u hotelu je na bazi usluge noćenje.

Royal Sun 100000001253
Royal Sun 100000001011
Royal Sun 100000001020
Royal Sun 100000001028
Royal Sun 100000001037
Royal Sun 100000001043
Royal Sun 100000001050
Royal Sun 100000001065
Royal Sun 100000001080
Royal Sun 100000001099
Royal Sun 100000001130
Royal Sun 100000001144
Royal Sun 100000001157
Royal Sun 100000001171
Royal Sun 100000001185
Royal Sun 100000001197
Royal Sun 100000001213
Royal Sun 100000001229
Royal Sun 100000001243
Royal Sun 100007563
Royal Sun 100007579
Royal Sun 100007580
Royal Sun 100007581
Royal Sun 100007582
Royal Sun 100007583
Royal Sun 100007584
Royal Sun 100007585
Royal Sun 100007586
Royal Sun 100007587
Royal Sun 100007588
Royal Sun 100007589
Royal Sun 100007590
Royal Sun 100007591
Royal Sun 100007592
Royal Sun 100007593
Royal Sun 100007594
Royal Sun 100007595
Royal Sun 100007596
Royal Sun 100007597
Royal Sun 100007598
Royal Sun 100007599
Royal Sun 100007600
Royal Sun 100007601
Royal Sun 100007602
Royal Sun 100007604
Royal Sun 100007605
Royal Sun 100007606
Royal Sun 100007608
Royal Sun 100007609
Royal Sun 100007610
Royal Sun 100007611
Royal Sun 100007612
Royal Sun 100007613

Cene su na bazi najma studija ili apartmana za 9 noćenja.

 

ROYAL SUN APARTMANI17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
Studio 2+1 / N 340 435 435 520 520 520 520 450 435 335 325
App 2+2 / N 455 560 560 695 695 695 695 590 560 450 439
App 4+2 / N 630 749 749 985 985 985 985 805 750 615 595

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 noćenja
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd-Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu  NBS na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2020.)

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.duga.co.rs 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

Licenca OTP 45/2016
Licenca za organizovanje turističkih putovanja