Licenca OTP 055/2021 A     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Aparthotel Maria Antoaneta 3*

Aparthotel Maria Antoaneta 3* udaljen je  oko 150 m početne stanice gondole u Banskom i oko 300 m od centra Banskog.U svom sastavu hotel ima recepciju, restoran, lobi bar, zatvoreni bazen, saunu, fitness centar, tursko kupatilo, sobu za masažu, baštu, teresu, ski depo, besplatan WIFI kod recepcije.

Soba 1/2 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta, kupatilo sa TWC-om, SAT TV, terasa, Minimum i maksimum za smeštaj je  dve osobe.

Junior suite ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta, fotelju na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa TWC-om, minimum za smeštaj je  dve osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili tri odrasle osobe.

App 2+2 ima spavaću sobu sa francuskim ležajem ili dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, SAT TV, čajnu kuhinju, kupatilo sa tušem i WC-om,minimum za smeštaj: dve odrasle osobe a maksimum za smeštaj je  tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili četiri odrasle osobe.

App 4+2 ima  dve spavaće sobe sa francuskim ležajem ili  dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, čajnu kuhinju, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, minimum za smeštaj: četiri odrasle osobe a maksimum za smeštaj je  pet odraslih osoba + jedno dete do 11,99 god ili šest odraslih  osoba.

Boravak u hotelu je na bazi usluge POLUPANSION doručak, večera – švedski sto.

CENE SU U EUR, PO OSOBI, NA BAZI 7 POLUPANSIONA

ZA GOSTE HOTELA POSEBN POPUST ZA  6.DNEVNI SKI PAS+NAJAM SKIJA I ŠTAPOVA  279 eur

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.11.2022.

Aparthotel Maria Antoaneta 3* / pp17.12. 24.12.24.12. 31.12.31.12. 07.01.07.01. 14.01.14.01. 21.01.21.01. 28.01.28.01. 04.02.04.02. 11.02.11.02. 18.02.18.02. 25.02.25.02. 04.03.04.03. 11.03.
1/2 soba 299 390 390 299 290 290 290 290 290 290 290 290
junior suite 2+1 305 399 399 305 299 299 299 299 299 299 299 295
App 2+2 329 419 419 325 320 320 320 320 320 320 320 315
App 4+2 359 465 465 359 350 350 350 350 350 350 350 345

Maria Antoaneta Residence 100000012327
Maria Antoaneta Residence 100000012086
Maria Antoaneta Residence 100000012088
Maria Antoaneta Residence 100000012116
Maria Antoaneta Residence 100000012117
Maria Antoaneta Residence 100000012119
Maria Antoaneta Residence 100000012122
Maria Antoaneta Residence 100000012131
Maria Antoaneta Residence 100000012136
Maria Antoaneta Residence 100000012137
Maria Antoaneta Residence 100000012138
Maria Antoaneta Residence 100000012143
Maria Antoaneta Residence 100000012152
Maria Antoaneta Residence 100000012153
Maria Antoaneta Residence 100000012155
Maria Antoaneta Residence 100000012176
Maria Antoaneta Residence 100000012194
Maria Antoaneta Residence 100000012233
Maria Antoaneta Residence 100000012236
Maria Antoaneta Residence 100000012242
Maria Antoaneta Residence 100000012245
Maria Antoaneta Residence 100000012248
Maria Antoaneta Residence 100000012251
Maria Antoaneta Residence 100000012258
Maria Antoaneta Residence 100000012259
Maria Antoaneta Residence 100000012263
Maria Antoaneta Residence 100000012266
Maria Antoaneta Residence 100000012270
Maria Antoaneta Residence 100000012273
Maria Antoaneta Residence 100000012276
Maria Antoaneta Residence 100000012281
Maria Antoaneta Residence 100000012283
Maria Antoaneta Residence 100000012287
Maria Antoaneta Residence 100000012293
Maria Antoaneta Residence 100000012294
Maria Antoaneta Residence 100000012297
Maria Antoaneta Residence 100000012300
Maria Antoaneta Residence 100000012303
Maria Antoaneta Residence 100000012307
Maria Antoaneta Residence 100000012312
Maria Antoaneta Residence 100000012320
Maria Antoaneta Residence 100000012323
Maria Antoaneta Residence 100000012324

Popusti:

  • Odrasli na pomoćnom krevetu plaćaju 70%
  • Prvo dete od 2 do 11,99 godina na pomoćnom krevetu plaća 13 eur jednokratno, drugo dete plaća 50%
  • Deca na normalnom krevetu plaćaju 100%
  • Novogodišnja večera nije obavezna.  

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 polupansiona
  • Upotrebu: bazena, fitnes centra, saune i parnog kupatila
  • Organizaciju putovanja
  • Pratioca grupe  u autobusu.

Aranžman ne obuhvata:  

  • Upotrebu: džakuzija, masaže, šaha i ostalih sadržaja hotela koji nisu navedeni pod stavkom Aranžman obuhvata  
  • Autobuski prevoz. Cena autobuskog prevoza : Beograd – Bansko – Beograd - 60 eur, jedan pravac 40 eur. Polazak iz Beograda je svakog petka (dan ranije u odnosu na datum iz tabele) 
  • Ski pass Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2023.).

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom