Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Belvedere Holiday Club 4*

Hotel Belvedere holiday Club 4* udaljen je  300 m od početne stanice ski gondole u Banskom i  700 m od starog grada Banskog. U svom sastavu hotel ima  restoran, lobi bar, lift, sef, konferencijsku salu, spa centar ( otvoreni i zatvoreni bazen, solarijum, sauna, džakuzi, fitnes...), internet, prodavnicu suvenira, ski depo, parking, transfer do početne stanice ski gondole.

App 2+2 ima  spavaću sobu sa francuskim ležajem ili dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, mini bar, telefon,minimum za smeštaj je  dve odrasle osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

App 4+2 ima  dve spavaće sobe sa francuskim ležajem ili sa  po dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, mini bar, telefon, minimum za smeštaj je četiri odrasle osobe a maksimum za smeštaj je  četiri odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili pet odraslih osoba + jedno dete do 11,99 god.

Boravak u hotelu je na bazi usluge polupansion/doručak, večera - švedski sto.

CENE SU PO OSOBI, U EUR, NA BAZI 7 POLUPANSIONA

ZA GOSTE HOTELA  POSEBAN POPUST ZA  6.DNEVNI SKI PASA+NAJAM SKIJA I ŠTAPOVA  224 EUR

Htl Belvedere Holiday Club 4*/ PP19.12. 26.12.26.12. 02.01.02.01. 09.01.09.01. 16.01.16.01. 23.01.23.01. 30.01.30.01. 06.02.06.02. 13.02.13.02. 20.02.20.02. 27.02.27.02. 06.03.06.03. 13.03.
App 2+2 235 510 429 349 349 259 259 259 259 259 235 225
App 4+2 195 419 380 315 315 225 225 225 225 225 195 125
Pom.krev. odrasli 215 265 290 225 255 185 185 185 185 185 185  185
Pom.krev. deca 6-11,99 god 145 189 205 160 180 145 145 145 145 145 145 145

Belvedere Holiday Club Bansko 100000135219
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135235
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135251
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135264
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135280
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135302
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135325
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135338
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135343
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135346
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135349
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135352
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135354
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135357
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135360
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135363
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135366
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135369
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135372
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135374
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135376
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135378
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135380
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135382
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135384
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135386
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135388
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135390
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135392
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135394
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135396
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135399
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135400
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135404
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135407
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135410
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135411
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135417
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135420
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135424
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135425
Belvedere Holiday Club Bansko 100000135440
Belvedere Holiday Club Bansko 20500009130
Belvedere Holiday Club Bansko 20500009143
Belvedere Holiday Club Bansko 20500009144
Belvedere Holiday Club Bansko 20500009147
Belvedere Holiday Club Bansko 20500009148
Belvedere Holiday Club Bansko 20500009149
Belvedere Holiday Club Bansko 20500009155

Popusti:

  • Deca do 5,99 god na pomoćnom krevetu plaćaju boravišnu taksu 13 eur
  • Novogodišnja večera nije  obavezna- 70 eur odrasli, 35 eur deca od 6 do 11,99 god, 15 eur deca do 5,99 god

 Aranžman obuhvata:   

  • Boravak u izabranom hotelu na bazi 7 polupansiona
  • Upotrebu: bazena, saune (finske i saune sa infracrvenim zracima), fitnes centra, džakuzija, parnog i turskog kupatila.
  • Organizaciju putovanja
  • Pratioca grupe  u autobusu.

Aranžman ne obuhvata:

  • Upotrebu: stonog tenisa, bilijara, masaže, solarijuma i ostalih sadržaja hotela koji nisu navedeni pod stavkom Aranžman obuhvata
  • Autobuski prevoz. Cena autobuskog prevoza : Beograd – Bansko – Beograd - 50 eur, jedan pravac 30 eur. Polazak iz Beograda je svakog petka (dan ranije u odnosu na datum iz tabele)
  • Ski pass 
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2021.).

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom