Licenca OTP 055/2021 A     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Green Life Ski & Spa 4*-glavna zgrada

Hotel Green life ski & spa 4* udaljen je  oko 800 m od početne stanice gondole u Banskom, i oko 2 km od starog grada Banskog. U svom sastavu hotel ima recepciju, restoran, lobi bar, zatvoreni i otvoreni bazen, spa I wellness centar, tursko kupatilo, sobu za masažu, saunu, baštu, ski depo, besplatan WIFI, besplatan parking, besplatan transfer do gondole.

Soba 1/2 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa, minimum i maksimum za smeštaj je  dve osobe.

Studio 2+1 ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofu na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasu, minimum za smeštaj je  dve osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

Apt 2+2 ima spavaću sobu sa francuskim ležajem ili dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, čajnu kuhinju, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasu, minimum za smeštaj je dve osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe ili tri odrasle osobe+jedno dete do 11,99 god

Apt 4+2 ima dve spavaće sobe sa francuskim ležajem ili sa dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, čajnu kuhinju, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasu, minimum za smeštaj je četiri osobe a maksimum za smeštaj je četiri odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili pet odraslih osoba.

Boravak u hotelu je na bazi usluge polupansion – švedski sto.

CENE SU U EUR, PO OSOBI NA BAZI 7 POLUPANSIONA

ZA GOSTE HOTELA POSEBAN POPUST ZA  6.DNEVNI SKI PAS+NAJAM SKIJA I ŠTAPOVA 279  EUR

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.11.22.

Hotel Green Life Ski&Spa 4*/pp17.12. 24.12.24.12. 31.12.31.12. 07.01.07.01. 14.01.14.01. 21.01.21.01. 28.01.28.01. 04.02.04.02. 11.02.11.02. 18.02.18.02. 25.02.25.02. 04.03.04.03. 11.03.
1/2 superior soba 335 440 499 415 415 415 415 415 415 415 415 349
Studio 2+1 359 470 535 449 445 445 445 445 445 445 445 375
App 2+2 415 580 639 525 520 520 520 520 520 520 520 429
App 4+2 365 475 529 440 435 435 435 435 435 435 435 375

Green Life Resort Bansko 1900008931
Green Life Resort Bansko 1900008932
Green Life Resort Bansko 1900008936
Green Life Resort Bansko 1900008979
Green Life Resort Bansko 1900008981
Green Life Resort Bansko 1900008983
Green Life Resort Bansko 1900009028
Green Life Resort Bansko 1900009030
Green Life Resort Bansko 1900009032
Green Life Resort Bansko 1900009034
Green Life Resort Bansko 1900009036
Green Life Resort Bansko 1900009089
Green Life Resort Bansko 1900009091
Green Life Resort Bansko 1900009128
Green Life Resort Bansko 1900009130
Green Life Resort Bansko 1900009132
Green Life Resort Bansko 1900009134
Green Life Resort Bansko 1900009136
Green Life Resort Bansko 1900009138
Green Life Resort Bansko 1900009142
Green Life Resort Bansko 1900009144
Green Life Resort Bansko 1900009180

Popusti:

  • Deca i odrasle osoba na pomoćnom krevetu plaćaju 13 eur
  • Obavezna doplata za Novogodišnju večeru: odrasli - 105 eur, deca od 5 god do 11,99 god - 40 eur.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 POLUPANSIONA
  • Upotrebu: bazena, fitnes centra, saune, parnog kupatila i relaks zone
  • Organizaciju putovanja
  • Pratioca grupe  u autobusu.

Aranžman ne obuhvata:

  • Upotrebu: masaže, bilijara, pikada i ostalih sadržaja hotela koji nisu navedeni pod stavkom Aranžman obuhvata
  • Autobuski prevoz. Cena autobuskog prevoza : Beograd – Bansko – Beograd - 60 eur, jedan pravac 40 eur. Polazak iz Beograda je svakog petka (dan ranije u odnosu na datum iz tabele) 
  • Ski pass 
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2023.).

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom