Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Riverside 4*

Hotel Riverside 4*  udaljen je oko 400 m gondole u Banskom,u blizini je starog grada.U sastavu hotela je  recepcija, restoran, lobi bar, zatvoreni bazen, spa i wellnes centar, tursko kupatilo, džakuzi, soba za masažu, sauna. Igraonica, bilijar,  ski depo, besplatan transfer mini busom do gondola,  besplatan WIFI na recepciji, besplatan parking.

Ekonom soba 1/2 ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om,minimum i maksimum za smeštaj je  dve osobe.

Standard soba 1/2+1 ima francuski ležaje ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa,minimum za smeštaj je  dve osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili tri odrasle osobe.

Standard soba 1/2+2 ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofu na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasu,minimum za smeštaj je  dve osobe a maksimum za smeštaj je dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe.

Boravak u hotelu je na bazi usluge polupansion /doručak i večera – švedski sto.

CENE SU U EUR, PO OSOBI NA BAZI 7 POLUPANSIONA 

ZA GOSTE HOTELA POSEBAN POPUST ZA 6.DNEVNI SKI PAS+NAJAM SKIJA I ŠTAPOVA 224 EUR

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.09.2020.

Hotel Riverside 4*/PP19.12. 26.12.26.12. 02.01.02.01. 09.01.09.01. 16.01.16.01. 23.01.23.01. 30.01.30.01. 06.02.06.02. 13.02.13.02. 20.02.20.02. 27.02.27.02. 06.03.06.03. 13.03.
1/2 soba 195 329 215 190 200 210 210 210 210 205 190 180 
1/2+1 standard soba 210 350 230 210 220 230 230 230 230 225 210 195 
1/2+2 superior soba 220 370 240 225 235 245 245 245 245 239 225  210

Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007641
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007643
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007645
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007647
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007649
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007651
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007653
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007655
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007657
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007659
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007661
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007663
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007665
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007671
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007679
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007681
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007685
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007687
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007689
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007691
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007693
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007695
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007703
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007705
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007713
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007715
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007717
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007719
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007721
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007723
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007725

POPUSTI:

  • Deca do 5,99 god u pratnji dve odrasle osobe na pomoćnom ležaju plaćaju 50 eur jednokratno
  • Deca 6 - 11,99 god na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaćaju 50%
  • Deca 6-11,99 god na normalnom krevetu plaćaju 100%, a deca do 5,99 god na normalnom krevetu plaćaju 50%
  • Odrasli na pomoćnom krevetu plaćaju 70%

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 polupansiona
  • Organizaciju putovanja
  • Pratioca grupe  u autobusu

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz. Cena autobuskog prevoza : Beograd – Banskog – Beograd - 50 Eur, jedan pravac 30 Eur. Polazak iz Beograda je svakog petka (dan ranije u odnosu na datum iz tabele) u 21.00 h
  • Ski pass 
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2020.)

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja