Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Vihren Palace Ski & Spa 4*-glavna zgrada

Hotel Vihren Palace ski&spa 4* udaljen je   80 m od početene stanice ski gondole u Banskom i  900 m od starog centra Banskog.U svom sastavu hotel ima 63 studija, 49 apartmana (1 spavaća soba), 9 apartmenta (2 spavaće sobe), restoran, loby-bar, kafeteriju, tavernu, mini-club, zatvoreni bazen, SPA centar (sauna, parno kupatilo, tursko kupatilo, džakuzi, relax soba), Wi-Fi menjačnicu, ski depo.

Studio 2+1  ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem I WC-om, mini bar,minimum za smeštaj je dve osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god 

App 2+2 ima spavaću sobu sa francuskim ležajem ili dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, mini bar, telefon,minimum za smeštaj je  dve odrasle osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

App 4+2 ima dve spavaće sobe sa francuskim ležajem ili sa  po dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, mini bar, telefon, minimum za smeštaj je  tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god a maksimum za smeštaj je četiri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

Boravak u hotelu je na bazi usluge polupansion/doručak, večera - švedski sto.

CENE SU PO OSOBI, U EUR, NA BAZI 7 POLUPANSIONA

ZA GOSTE HOTELA  POSEBAN POPUST ZA  6.DNEVNI SKI PAS+NAJAM SKIJA I ŠTAPOVA  196 eur

HOTEL NEĆE RADITI OVE ZIME.

Htl Vihren Palace & Residence 4* / PP19.12. 26.12.26.12. 02.01.02.01. 09.01.09.01. 16.01.16.01. 23.01.23.01. 30.01.30.01. 06.02.06.02. 13.02.13.02. 20.02.20.02 27.02.27.02. 06.03.06.03. 13.03.
Studio - min 2 pax 700 765 479 479 479 479 479 479 479 479 479  
Pom. krevet odrasla osoba - - - - - - - - - - - -
Pom.krev. deca 6-11,99 g gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis
App 2+2 - min 2 pax 825 885 565 565 565 565 565 565 565 565 565  
Pom.krev.odrasla osoba 475 565 329 329 329 329 329 329 329 329 329  
Pom.krev. deca 6-11,99 g 219 255 160 160 160 160 160 160 160 160 160  
App 4+1 - min 4 pax 620 689 435 435 435 435 435 435 435 435 435  
Pom. krevet odrasla osoba - - - - - - - - - - - -
Pom.krev. deca 6-11,99 g gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis gratis

Yanakiev Club Hotel Borovets 100000198143
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006039
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006040
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006044
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006057
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006061
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006063
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006098
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006100
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006102
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006104
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006106
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006108
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006110
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006112
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006114
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006150
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006152
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006154
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006156
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006158
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006160
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006162
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006164
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006166
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006168
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006200
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006202
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006204
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006206
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006208
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006210
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006212
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006214
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006216
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006218
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006253
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006255
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006257
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006259
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006261
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006263
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006265
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006267
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006269
Yanakiev Club Hotel Borovets 27600006271

Popusti:

  • Deca do 5,99 god na pomoćnom krevetu plaćaju boravišnu taksu 13 eur
  • Prvo dete od 6 god do 11,99 god na pomoćnom krevetu plaća boravišnu taksu 13 eur, drugo dete od 6 god do 11,99 god na pomoćnom krevetu plaća cenu iz tabele
  • Prvo dete do 5,99 god na pomoćnom krevetu plaća boravišnu taksu13 eur, drugo dete od 6 god do 11,99 god na pomoćnom krevetu plaća cenu iz tabele
  • Doplata za Novogodišnju večeru: odrasli - 90 eur, deca od 6 god do 11,99 god - 40 eur.-OBAVEZNA

Aranžman obuhvata:   

  • Boravak u izabranom hotelu na bazi 7 polupansiona
  • Upotrebu: bazena, fitnes centra, saune, parnog kupatila i dečije igraonice. 
  • Organizaciju putovanja
  • Pratioca grupe  u autobusu.
  • Aranžman ne obuhvata:
  • Upotrebu: internet cafe-a, masaže, solarijuma, transfera do Banderiške poljane i ostalih sadržaja hotela koji nisu navedeni pod stavkom Aranžman obuhvata
  • Autobuski prevoz. Cena autobuskog prevoza : Beograd – Bansko – Beograd - 50 eur, jedan pravac 30 eur. Polazak iz Beograda je svakog petka (dan ranije u odnosu na datum iz tabele)
  • Ski pass 
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS  na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2021.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja