Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Yanakiev 4*

Hotel Yanakiev 4* nalazi se  pored ski staze na Borovecu, oko 400 m od centra Boroveca.U svom sastavu hotel ima recepciju, restoran, lift, lobi bar, zatvoreni bazen, fitness centar, sobu za masažu, saunu, parno kupatilo, bilijar, stoni tenis, ski depo, besplatan WIFI kod recepcije, parking.

Soba 1/2+1 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasu,minimum za smeštaj je dve osobe a maksimum za smeštaj  je dve odrasle osobe + jedno dete do 12,99 god ili tri odrasle osobe.

Apt 2+2 ima  spavaću sobu sa francuskim ležajem ili dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, SAT TV, čajnu kuhinju, kupatilo sa tušem i WC-om, terasu, minimum za smeštaj je dve odrasle osobe a maksimum za smeštaj je  tri odrasle osobe + jedno dete do 12,99 god ili četiri odrasle osobe.

Boravak u hotelu je na bazi usluge polupansion / doručak, večera – švedski sto.

CENE SU U EUR, PO OSOBI, NA BAZI 7 POLUPANSIONA

 

Hotel Yanakiev 4*/PP19.12. 26.12.26.12. 02.01.02.01. 09.01.09.01. 16.01.16.01. 23.01.23.01. 30.01.30.02. 06.02.06.02. 13.02.13.02. 20.02.20.02. 27.02.27.02. 06.03.06.03. 13.03.
1/2+1 soba 505 695 599 505 505 430 430 430 519 395 395 395
App 2 pax 635 915 750 640 640 630 630 630 725 600 600 600
III osoba na pom. krev. u app 140 145 145 145 145 155 155 155 155 155 155 155
Dete 6 do 12,99 g na pom. k. u app 75 75 75 75 75 79 79 79 79 79 79 79

Yanakiev Club Hotel Borovets 100000167276
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007292
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007298
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007303
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007304
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007307
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007310
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007312
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007313
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007314
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007500
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007508
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007546
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007548
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007550
Yanakiev Club Hotel Borovets 26900007555

POPUSTI:

  • deca 2-5,99 godina na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe u 1/2 +1 sobi i apartmanu plaćaju boravišnu taksu 13 eur
  • Deca 6-12,99 g na pomoćnom krevetu u 1/2+1 sobi u pratnji dve odrasle osobe plaćaju 50 %, a na  normalnom krevetu plaćaju punu cenu
  • Odrasla osoba na pomoćnom krevetu u 1/2+1 sobi plaća 70 %
  • Obavezna doplata za Novogodišnju večeru: odrasli - 85 eur, deca od 2 god do 11,99 god - 45 eur.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 polupansiona
  • Upotrebu: saune i parnog kupatila (između 15.00 h i 17.00 h) i bazena
  • Organizaciju putovanja
  • Pratioca grupe  u autobusu

Aranžman ne obuhvata:

  • Upotrebu: spa centra, masaže, bilijara, stonog tenisa, šaha i ostalih sadržaja hotela koji nisu navedeni pod stavkom Aranžman obuhvata
  • Autobuski prevoz. Cena autobuskog prevoza: Beograd – Borovec – Beograd - 50 eur, jedan pravac 30 eur. Polazak iz Beograda je svakog petka (dan ranije u odnosu na datum iz tabele) 
  • Ski pass 
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a. „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2021.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja