Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Finlandia 4*

Hotel Finlandia 4*  udaljen je  oko 800 m od ski lifta na Pamporovu i nedaleko od centra Pamporova.U svom sastavu hotel ima recepciju, restoran, lift,  lobi bar, zatvoreni bazen, saunu, džakuzi, tursko kupatilo, sobu za masažu, fitness centar, skijašnicu, bilijar, stoni tenis, igraonicu, sef, menjačnicu, besplatan WIFI, parking.

Lux soba 1/2+1 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasu,minimum za smeštaj je  dve osobe a maksimum za smeštaj je dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god 

Standard soba 1/2+2 soba ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofu na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasu, minimum za smeštaj je dve osobe a maksimum za smeštaj je dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

Apt 2+2 ima spavaću sobu sa francuskim ležajem ili sa dva normalna kreveta, dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasu, minimum za smeštaj je dve osobe a maksimum za smeštaj je dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

Boravak u hotelu je na bazi usluge polupansion / doručak, večera – švedski sto.

CENE SU U EUR, PO OSOBI NA BAZI 7 POLUPANSIONA

 

Hotel Finlandia 4*/ PP19.12. 26.12.26.12. 02.01.02.01. 09.01.09.01. 16.01.16.01. 23.01.23.01. 30.01.30.01. 06.02.06.02. 13.02.13.02. 20.02.20.02 27.02.27.02. 06.03.06.03. 13.03.
1/2+1 lux soba 240 395 325 280 280 309 309 309 309 280 240 240 
1/2+2 soba 205 349 285 240 240 269 269 269 269 240 205 205 
App 2+2 305 485 405 355 355 389 389 389 389 355 305 305 

Finlandia Hotel Pamporovo 100000231218
Finlandia Hotel Pamporovo 100000231220
Finlandia Hotel Pamporovo 100000231222
Finlandia Hotel Pamporovo 30700007714
Finlandia Hotel Pamporovo 30700007716
Finlandia Hotel Pamporovo 30700007760
Finlandia Hotel Pamporovo 30700007762
Finlandia Hotel Pamporovo 30700007764

Popusti:

  • Deca od 3 do 11,99 god u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50 %
  • Deca od 3 do 11,99 god u 1/2+2  sobi u pratnji dve odrasle osobe na pomoćnom krevetu plaćaju po 30 %
  • Odrasla osoba na pomoćnom krevetu u 1/2+1  plaća 80 %
  • Deca od 3 do 11,99 god u apt 2+2 na pomoćnom krevetu plaćaju  samo boravišnu taksu 13 eur 
  • Odrasle osobe u apt 2+2 na pomoćnom krevetu plaćaju samo boravišnu taksu 13 eur.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 polupansiona
  • Organizaciju putovanja.

Aranžman ne obuhvata:

  • Prevoz
  • Ski pass 
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a. „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2021.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.dugatravel.com 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

OTP A 20 045/2020
Licenca za organizovanje turističkih putovanja